Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

O Sklepie

Firma powstała w 2003 roku i od tego czasu zajmuję się handlem i dystrybucją różnego rodzaju produktów. Od wielu lat jestem pasjonatem quadów i stąd wziął się pomysł stworzenia sklepu internetowego z akcesoriami do naszych pojazdów. Grono użytkowników quadów cały czas się powiększa, każda maszyna jest modyfikowana i tutaj mam nadzieję że każdy z użytkowników quadów znajdzie coś do swojej maszyny. Sklep prowadzi sprzedaż oryginalnych produktów, cały czas się rozwija i z czasem będzie się pojawiać coraz więcej asortymentu.

ZONEparts.pl  to sklep internetowy który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. To połączenie pasji i wieloletniego doświadczenia. Posiadamy bogatą ofertę części i akcesoriów tuningowych do quadów, skuterów, skuterów wodnych, UTV i  motocykli znanych firm. Największą uwagę poświęcamy marce Can-Am – specjalizujemy się w niej i zapewniamy stały dostęp do oryginalnych części. Oferujemy fachową pomoc i szybkie terminy realizacji.

Dodatkowo funkcjonuje sklep stacjonarny, w którym można zobaczyć oferowane produkty.

Pod zamówienia możemy sprowadzić wszystkie dostępne części, produkty i akcesoria marki Can-Am.
Katalogi produktów i fiszki techniczne dostępne w dziale: Katalogi

Oferujemy pełną diagnostykę komputerową pojazdów marki Can-Am: quada, skutera wodnego, Spydera, Rykera, skutera śnieżnego.

Zapraszamy do udanych zakupów.

Dla członków A.P.T. – ATV Poznań Team korzystne ceny

Świadczymy też usługi w zakresie napraw, serwisu i przeglądu pojazdów.
Po indywidualnym ustaleniu możliwy również przegląd na miejscu u klienta z dojazdem.

Oferujemy pełną diagnostykę komputerową marki BRP – Can-Am, Sea-Doo, Spyder, Ski-Doo – kasowanie serwisu, kasowanie błędów, kodowanie kluczyków, sprawdzenie komputerem sprzętu przed zakupem itp.

Cennik usług

© 2022 Syciu

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop